Menu

+420 728 582 655

O nás

Naše motto:

Nechceme být největší ... ale chceme Vám nabídnout ty nejlepší služby s velmi osobním a individuálním přístupem ...

Naše centrum se nachází v centru města Přerov. Na ploše 360 m2 Vám nabízíme vše, co pro Vaši svatbu můžete potřebovat - kompletní svatební servis. Každoročně také pořádáme svatební a společenské veletrhy SVATBA NANEČISTO a to již ve 3 městech - Olomouc, Přerov, Zlín. Abychom pobyt zpříjemnili Vám i Vašim dětem máme právě pro ně připravený dětský koutek a pro Vás občerstvení v podobě kávy, čaje a nealka. 

Stačí nás navštívit a v klidu a pohodlí si můžete pod jednou střechou vybrat vše, co pro Vaši svatbu potřebujete, můžete se inspirovat vším, co je v centru k vidění a prodeji nebo si můžete vybrat z katalogů jednotlivých dodavatelů. Se vším Vám poradíme a doporučíme dle Vašich požadavků.

Můžete si vybrat krásné svatební šaty a veškeré doplňky, svatební oznámení a další svatební tiskoviny, snubní prsteny, svatební kytici, dorty a cukroví, doporučíme Vám zábavu na svatbu jako jsou kapely a DJ, navrhneme Vám svatební výzdobu, kterou Vám můžeme také zrealizovat, zařizujeme také venkovní obřady a celou organizaci svatby a svatebního dne. Můžete si u nás zakoupit také spoustu doplňků a dekorací.

V našem centru naleznete:

- půjčovnu svatebních šatů, obleků a společenského oblečení pro děti

- prodej svatebních i společenských šatů, doplňků a dekorací

- šicí a návrhářskou dílnu - vznik modelů na míru, opravy oděvů, šití bytového textulu a dekorací

- půjčovna dekorací a doplňků

- prodej snubních prstenů, oznámení, květin a mnoho dalších

- kadeřnický salón

- fotoateliér

- dětský koutek, bar - občerstvení

- WC

   

Z historie ...

Svatební agent byl založen v roce 2007 a zabýval se pouze prodejem svatebních oznámení, kde si snoubenci mohli objednat svatební oznámení z 10-ti katalogů všech svatebních tiskovin. V listopadu 2008 byl oficiálně otevřen svatební salón s kompletními svatebními službami v Bochoři v rodinném domě. O rok později byl salón rozšířen o společenské šaty pro plesové sezóny. Každým rokem jsou všechny kolekce doplněny dle aktuálních trendů a požadavků zákazníků. 

V roce 2011 jsme celou firmu přestěhovali do Přerova do malé prodejny na náměstí Svobody a jelikož jsme rozšiřovali a posunuli se opět kousek dál, otevřeli jsme v dubnu 2013 svatební a společenské centrum na ploše 360 m2 přímo na hlavním náměstí v Přerově, kde nás najdete dodnes ... a já pevně doufám, že ještě hodně dlouho!

Kateřina - majitelka

Jmenuji se Kateřina, již od malička jsem měla skvěle vyvinuté organizační schopnosti. Organizovala jsem vše, co jsem mohla, včetně svých rodičů a prarodičů. Proto moje volba povolání byla jasná! Tuto nádhernou práci jsem si vybrala, protože mne nesmírně baví a vždy byla mým celoživotním snem ... A díky ní mohu plnit sny i Vám! Proto se snažím vždy s osobním a velmi individuálním přístupem proměnit Váš svatební den v ten nejkrásnější! Takže jediné, co bude na Vás ... je najít toho správného partnera pro život ... (a že to není jednoduchý úkol... vím sama). 

Mám 3 děti - Erička, Aničku a Vašíka. V červnu 2014 jsme se s manželem vzali. NašE svatební veselka byla opravdu veselá a celý průběh můžete sledovat na našich stránkách. V současné době jsem na mateřské dovolené se synem Václavem, kterého si nesmírně užívám, protože je to velmi usměvavé miminko. Ale i přesto se nepřestávám věnovat právě Vám a Vašim svatbám! 

Je neuvěřitelné s kolika úžasnými lidmi jsem se za celou dobu konání svateb potkala a jsem ráda, že s některými nevěstami se vídáme dodnes a jsou z nás kamarádky ...

Tady jedna naše společné z naší svatby i s kadeřnicí Radkou ...

Vaše svatební agent-ka KATKA

 

Aktuality

31.03.2020

Covid - 19 AKTUALITY

Milé nevěsty, je to již měsíc a půl, kdy jsme museli zavřít naše svatební centrum, ale konečně pro Vás můžeme OTEVŘÍT!  Máme z toho neskutečnou radost a už se na Vás moc těšíme! OTEVÍRÁME 27.4....

27.03.2019

Představujeme Vám nový katalog - půjčovna dekorací

 Nový katalog si můžete prohlédnout zde : www.svatebniagent.cz/cz/svatebni-agent/svatebni-pujcovna  ...

Nahoru

Ubytování Hranice | Průmysové podlahy | Zuzana Bobovníková | Prodej ready made | Plastové bazény | Hotel Tennis Club | Zámek Velká Bystřice | Svatební eshop

Mapa
Napište